Zadzwoń i sprawdź nas!
Jakub Rydwański
CEO

+48 501 160 051
email: jrydwanski@chariot.pl

 

Efektywne rozwiązania
dla Twojej firmy

 

 1. Strategie marketingowe i koncepcje kreatywne
 2. Social Media marketing
 3. Tworzenie stron WWW
 4. Kreacje graficzne
 5. Aplikacje dedykowane
 6. Aplikacje Facebook
 7. Audyty użyteczności serwisów (Usability)
 8. Gry flash
 9. Kampanie Google

 


Audyty użyteczności serwisów (Usability)

Audyt użyteczności ma na celu zwrócenie uwagi na wszelkiego rodzaju problemy, związane z usability określonego serwisu internetowego. Dzięki niemu, możemy odpowiedzieć na pytanie, czy serwis jest przyjazny dla użytkowników i czy nie mają oni problemów z dotarciem do jego głównych funkcjonalności.

W pierwszej kolejności zwracamy uwagę na te elementy serwisu internetowego, które obniżają jego skuteczność i maja bezpośredni wpływ na spadek satysfakcji klientów. Usunięcie tego typu problemów, pozwala podnieść poziom konwersji i zatrzymać w serwisie klientów na dłużej.

Audyt rozpoczynamy od określenia głównych funkcji serwisu. Następnie przygotowujemy dokładną analizę jego działania, na którą składają się następujące elementy:

 • analiza ekspercka - specjalista z zakresu użyteczności serwisów internetowych przeprowadza kompleksową analizę, na podstawie której, sporządza szczegółowy raport
 • badanie ruchu użytkowników na stronie - dzięki specjalnemu oprogramowaniu, badamy realne zachowanie przeciętnego użytkownika Twojego serwisu.

Do góry

 

Zapraszam do współpracy

Jakub Rydwański
CEO
 

Wróć ...

Chariot PL
Chariot EN